Szanowny użytkowniku

Trade Click Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością świadczy usługi polegające na wysyłce reklamowych kampanii mailingowych na zlecenie swoich klientów. Skuteczne kampanie sprzedażowe wymagają pełnej legalności prowadzonej działalności dlatego działalność Trade Click Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest prowadzona w stałej współpracy z grupą specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych, prawa telekomunikacyjnego oraz zagadnień związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną.

W trosce o komfort odbiorców naszych wiadomości mailowych przygotowaliśmy listę najczęściej zadwanych pytań i odpowiedzi na nie:

Nie chcę otrzymywać wiadomości od Trade Click Sp. z o.o. / Jak mogę wypisać się z bazy?

Najprostszym i najszybszym sposobem na wypisanie się z bazy jest kliknięcie z linku do wypisu, który znajduję się w stopce informacyjnej na dole każdej wysłanej przez nas wiadomości.

„Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas informacji handlowej w przyszłości kliknij tu„

Link do wypisu nie działa.

Zespół specjalistów IT cały czas czuwa i monitoruje poprawność działania sytemu, a w szczególności funkcji do wypsiu z bazy. Jednak ze względu na brak stabilności sieci Internetowej u naszych odbiorców może się zdarzyć, że chwilowo pewne funckje są ograniczone. W takim przypadu prosimy o ponowienie próby wypisu przy pomocy linku w innym momencie albo o przesłanie prośby o wypis drogą mailową na adres : iod@tradeclick.pl

Wypisałem się z bazy, ale nadal dostaję wiadomości mailowe od Trade Click Sp. z o.o.

Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, ale czasami mają miejsce. Dzieje się tak, ponieważ adres @ może znajdować się nawet w kilku różnych bazach, których administratorem są inne, niezależne od siebie podmioty. Ze względów technicznych i prawnych za pomocą linku użytkownik może wypisać się tylko z tej bazy, z której dostał wiadomość. W przypadu kiedy ten sam adres @ znajduje się lub znajdzie w przyszłości w innej bazie może zdarzyć się tak, że otrzyma ponownie wiadomość mailową. W takim przypadku bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na stopkę informacyjną – tam znajdują się dane podmiotu odpwiedzialnego. Prosimy o wyrozumiałość i ponowne wypisanie się z kolejnej bazy za pomocą linku.