O nas

Trade Click to digitalowa agencja ukierunkowana na efektwyną realizację celów sprzedażowych i wizerunkowych  klienta. Zajmujemy się głównie realizacją kampanii mailingowych, display , video oraz google ads. Obłsugujemy zarówno największe agencje mediowe jak i  klientów bezpośrednich – głównie z branży e-commerce.  Wykorzystując nasze doświadczenie oferujemy kompleksowe doradztwo przy wyborze kanału komunikacji i  zaplanowaniu kampanii digitalowych. Perfekcyjny dobór odbiorców kampanii, wybór najefektywniejszej formy reklamy,   stworzenie lub ulepszenie kreacji, monitoring przebiegu  kampanii i jej optymalizacja to tylko niektóre stosowane przez nas zabiegi w procesie obsługi budżetów naszych klientów.  Do każdego klienta i do każdej kamapnii podchodzimy indywidulanie aby efekty naszych działań były najlepsze z możliwych do osiągnięcia.  Prześlij nam brief – gwarantujemy sprawną, komplesową i konstruktywną odpowiedź oraz rekomendację działań.

Ekipa Tradeclick

W naszym biurze możesz spotkać jedynie osoby z wieloletnim doświadczeniem pracy w mediach oraz miłośników mediów i nowych technologii.  Posiadamy 15-letnie doświadczenie w obsłudze klientów mediowych, znajomość specyfiki branży zarówno z zakresu marketingu internetowego jaki i wszystkich mediów tradycyjnych. Nasze kompetencje pozwalają doradzić klientowi wybór najlepszych działań w internecie przy uwzględnieniu jego aktywności w pozostałych mediach.

Zapraszamy do naszego biura na prezentację naszych możliwości lub po prostu pyszną kawę i dyskusję na temat mediów i reklamy.